Thursday 18th of July 2019

NejhoršíNejlepší
Napsal uživatel Administrator
Středa, 23 Březen 2011 17:12

Jak jste si asi všimli ze stránek zmizely články od Marka, který se rozhodl s tímto webem skončit. Tím pádem v podstatě asi končí zatím provoz stránek.

Dost mě situace  zaskočila (jako částečného spolutvůrce resp. zakladatele) a celkem dost mě to s.... Přestože absolutně nestíhám, chtěl jsem stránky ještě zdokonalit (nový vzhled a hlavně doplnění cca 8 starších sezon kdy jsem dělal stránky sám, lepší statistiky apod.. Je pravda, že články z minulých sezón nedosahovaly takových kvalit jako u Máry, ale alespoň o zápasech tam bylo). Na druhou stranu Máru chápu. Věnoval tomu taktéž spoustu času a za to aby pak každou chvíli poslouchal, že se někoho dotknul, když si dovolil něco napsat dle svého nejlepšího uvážení.

Během jeho působení se myslím staly stránky nejlepšími klubovými stránkami na okrese (nechci se nikoho dotknout tak určitě jedny z nejlepších). Stále nové soutěže, ankety atd. prostě stránky žily. Což byla určitě dobra vizitka i pro obec. Přestože jsme do stránek věnovali určitě desítky tisíc korun (zde nemůžu zapomenout na J. a V. Krubu, který byl spolu s námi jediným sponzorem stránek i díky nim pak mohly být ceny v „pivotipu“apod.), nedočkali jsme se nějakého výraznějšího kladného hodnocení z okruhu „branovských“, ba naopak. Na vlastní kůži  jsem  zažil, když se na stránkách trochu více „vyostřila“ diskuze, že mi bylo celkem důrazně doporučováno, aby se stránky zastavili. Jelikož ovšem stránky byly od počátku dělané jako neoficiální, tedy z čistého nadšení a pro naše potěšení (doufáme, že i pro potěšení spousty jiných) rozhodli jsme se neustoupit a pokračovat dál. Pozorný návštěvník těchto stránek, jistě zaregistroval, že současnému ukončení Marka na stránkách, předcházely podobné situace už několikrát a vždy mu to nedalo a začal psát znovu. Z pozice Marka tedy myslím nejde o nějaký „chvilkový rozmar“, ale asi logický dopad na danou situaci. Ta je o to smutnější že tím v podstatě končí i stránky sokolbranov.cz. Dost pochybuji, že se najde ještě nějaký takový „blázen“ jako byl Marek, který by se tomu chtěl věnovat. Pokud ano budu jedině rád. Každopádně mi nezbývá než Markovi vyslovit VELKÉ DÍKY za vykonanou práci na stránkách.

Komentářů
Hledat RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
Bedřich Koch  - Velká škoda |109.80.61.xxx |2011-03-24 09:23:04
Trenér A mužstva : Velká škoda , že stránky nebudou .Velká škoda ztratit
takové lidi , kteří vytvářejí pozitivní hodnoty. Zmiňovaný servis nemá spoustu mužstev , které hrají vyšší soutěže .
Za sebe chci poděkovat Markovi a jeho kolegovi za skvěle odvedenou práci .
Bedřich Koch
David  - Velká škoda |78.111.123.xxx |2011-03-24 23:50:21
ahoj a dobrý den - zjištění, že stránky Branova a potažmo práce Marka končí, je zatím tou nejhorší zprávou před jarními zápasy. Marek k tomu má určitě své důvody a nebylo to ze dne na den. Jen bych chtěl vzkázat těm "kritikům" a "odborníkům", kteří dokáží člověku podobnou práci znechutit - AŤ JDOU DO ŘITI!!!! Dělám stránky Tatranu a vím co to je za práci, kolik to vezme času. Hlavně když chceš být aktuální a to MAREK byl!!! Několik hodin po utkání už si fanoušci Branova a nejen oni mohli přečíst komentář ze zápasu. Dnes tomu tak nebude - škoda!!! Měl bych jednu radu, pokud znáte ty, kteří to Markovi znechutili, nezvedejte jim po zápase telefony a neinformujte je po zápase o utkání Branova a neříkejte jim výsledek. Oni jsou určitě tak dokonalí a bezchybní, že si to zjistí sami a jinde. MARKU - díky za tvoji práci, a jak jsem říkal, pro ty obyčejné fandy a fanoušky, je to velká škoda.
David Svoboda, sekretář Tatranu Rakovník
Petr Podzemský z Berouna  - 187 lig. statrtů, 2 starty champion league, 12 UEF |195.144.106.xxx |2011-03-25 08:00:04
Velká škoda a s předchozími články souhlas, je to pro velká novina, že jsi takhle Marku skončil, ale opět se něco muselo stát jak je tady na Bránově zvykem. Nic si z toho nedělej, mě taky někdo udával a řeknu Ti je to hnus, ale na Bránově pokračuji a v létě chci na Bránov přivést opravdový tahák pro lidi. Hezký den
venda varys  - tahák |90.180.30.xxx |2011-03-25 16:56:56
Peto ja se jeste asi neuzdravim:-)
Douša |90.180.11.xxx |2011-03-29 12:47:27
:D
fkt Tepličky |88.102.3.xxx |2011-03-27 08:13:09
škoda :angry-red: až na severu se zajímají lidičky jak hrál Bránov!!!Marku nenech se otrávit nějakými hospodskými kecy!! BÝVALÝ HRÁČ BRÁNOVA P.H.
Zbyšek Bok  - za dobrotu na žebrotu ... |195.113.139.xxx |2011-03-28 20:29:28
Je mi též velice líto, že to vše muselo takto skončit, jelikož tyto stránky patřily skutečně k oněm nejlepším na okrese. Marek obětoval pro Branov celé své fotbalové srdíčko a doslova jím žil. Ale jak se říká, že nejhorší je srážka s blbcem a takových se tu kolem nás potácí spousta a v mnohých případech i lidé, o kterých bychom to nikdy neřekli. Marku, klobouk dolů za Tvoji odvedenou práci pro Branov - co by za to spousta jiných klubů dala!!! Ale ber to z té lepší stránky ...
Fanda  - Sádecký? To smrdí! :-D |78.111.119.xxx |2011-04-05 11:09:21
„Neděláme z toho vědu. Soupeř měl prostě kvalitu, bylo vidět, že jsou to trénovaní kluci. Další soupeř z Bránova se sice na nás na podzim zlobil, ale určitě tam nepojedeme se staženými kalhotami,“ usmívá se Štěpán Sádecký.
(po utkání s KD B)

Tak to si rozhodčí přijdou na své! Zřejmě pěkný duel!

Partneři

Založeno na Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, m6.net reviews. Valid XHTML and CSS. přístup správce