Sunday 13th of June 2021

Domů Tým A Sezona 11-12 Hodně šancí, málo gólů
Hodně šancí, málo gólů PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel Marek Pavlík   
Neděle, 26 Únor 2012 21:34

FC Jesenice – TJ Sokol Branov 0:1 (0:1)

I druhý přípravný test zvládli branovští fotbalisté na výbornou. Na umělé trávě Tatranu Rako Rakovník zkrotili jesenické mládí a s přehledem vyhráli. V sestavě trenéra Bedřicha Kocha se objevily nové tváře – Tomáš Koch z SK Rakovník a Josef Rys z TJ VČS  Tmaň, kteří odehráli solidní partii. Do kádru se navíc po určité herní pauze vrátili Petr Podzemský, Karel Červenka, Vašek Zavadil a Luboš Helebrant, kvalitní hráči s velkými zkušenostmi.

Začátek utkání naznačil průběh celého duelu. Branováci drželi častěji míč na svých kopačkách a postupnými útoky ohrožovali branku domácího Ládíka Lennera. V 10. minutě prošel obranou Jesenic Sam Kuchař. Hostující univerzál však v rozhodující chvíli selhal. Místo do sítě mířil do sněhové bariéry vedle pravé tyče. O deset minut později vysunul Petr Podzemský David Šiku, který pláchl po pravé straně. Přesným centrem našel Sama Kuchaře, jenž posunul míč na Karla Červenku, který nezaváhal – 0:1. Natěšení branovští fans čekali na další gólové přírůstky. Netušili ovšem, že to byl první a zároveň poslední střelecký zápis jejich milovaného týmu. Šancí na zvýšení brankového konta přitom bylo hodně. Ve 25. minutě se po samostatné akci ocitl před gólmanem Jarda Kruba. Bohužel neuspěl. Krátce nato uvolnil velmi dobře hrající Karel Červenka Sama Kuchaře, který ale ani napodruhé na jesenického brankáře nevyzrál. Těsně před pauzou si Jarda Kruba narazil s Tomášem Kochem. Koncová fáze jeho sóla však byla opět mizerná.

Po změně stran Branovští polevili. A protože ani Jeseničtí nehráli aktivně, byla výsledkem nudná podívaná. Hra se většinou odehrávala v blízkosti středového kruhu. Brankových příležitostí bylo jako šafránu. Jednou se prezentoval domácí celek. Jesenický forward však svůj nadějný výpad zakončil střelou do oblak. Na druhé straně se nedařilo Tomáši Kochovi, jenž v dobré pozici pálil do rukavic Ládi Lennera, a Karlu Červenkovi, který neproměnil přímý kop z hranice velkého vápna. Nejkrásnější akci druhého poločasu rozjel Vašek Erben, výtečný tvůrce hry, o jehož příchodu z Chrášťan se intenzívně jedná.  Šikovný středopolař vydláždil podél pravé lajny uličku pro Karla Červenku. Berounský rychlík vyzval chytrou zpětnou přihrávkou ke střele Sama Kuchaře. Ten ale mířil vysoko nad břevno. Škoda. Tato akce si zasloužila gólovou nálepku.

SESTAVA TJ SOKOLA BRANOV:

Vašek Zavadil - David Šika, Petr Podzemský, Karel Sklenička, Luboš Helebrant - Tomáš Koch, Jarda Kruba, Vašek Erben, Josef Rys - Karel Červenka, Sam Kuchař.

Komentářů
Hledat RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
 
Banner

PřihlášeníPartneři


Založeno na Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, m6.net reviews. Valid XHTML and CSS. přístup správce