Thursday 21st of October 2021

Domů Tým A
Tým A
DOMÁCÍ ZRADILA KONCOVKA PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 7
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel Marek Pavlík   
Pondělí, 26 Březen 2012 16:34

TJ Sokol Branov - Sokol Braškov 1:3 (1:2)

Jasná věc. Je potřeba vypsat výběrové řízení na TYPICKÉHO KONCOVÉHO ÚTOČNÍKA. V sobotu to bez něj bohužel nešlo a jak se zdá, nepůjde to ani v dalších zápasech.

Celý článek...
 
Nové tváře PDF Tisk Email
Napsal uživatel Marek Pavlík   
Pátek, 16 Březen 2012 09:34
Začátek jarních bojů o zachování příslušnosti v I. B třídě se blíží. Zachránářských prací se zúčastní i tři odchovanci SK Rakovník. Na hostování přichází na Branov trio David Šika, Tomáš Koch a Petr Tvrz. Ať se daří!
 
Zasloužená prohra PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel Marek Pavlík   
Středa, 14 Březen 2012 11:29

FC 05 ZAVIDOV - TJ SOKOL BRANOV 2:0 (2:0)

Pokud chtěli branovští fotbalisté zmást své krajské konkurenty, tak se jim to podařilo. Dokonale. Po slabém výkonu prohráli s ambiciózním týmem, který se naopak prezentoval velmi dobrým pohybem a souhrou.

Celý článek...
 
Spravedlivá dělba bodů PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 4
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel Marek Pavlík   
Neděle, 04 Březen 2012 21:25

TATRAN RAKO RAKOVNÍK B – TJ SOKOL BRANOV 1:1 (0:0)

Vbra_tatran_pripr_imgp2500ýkonnost Branova v přípravě prověřil další zdatný soupeř – momentální lídr okresního přeboru, jenž je nejžhavějším kandidátem na postup do I. B třídy.

V hostujícím týmu chyběli útočník Karel Červenka a univerzál Josef Rys, kteří ze dne na den ukončili svoji branovskou anabázi. Je to velká škoda. Oběma se v přípravě dařilo a zdáli se být velkými posilami před jarními boji o udržení. Jejich NE je velkou ranou pro kouče Bedřicha Kocha.

Celý článek...
 
Vizitka příštího soupeře PDF Tisk Email
Napsal uživatel Marek Pavlík   
Čtvrtek, 01 Březen 2012 13:11

vykinkTATRAN RAKO RAKOVNÍK B

Tatranská rezerva - to je v současném okrese pojem. Mužstvo vede tabulku nejvyšší okresní soutěže a aspiruje na postup do krajské I. B třídy. Má k tomu veškeré dispozice - skvělý fotbalový areál, kvalitní juniorskou základnu, zkušené fotbalisty a široký kádr prvního týmu, který může v případě potřeby uvolnit některé hráče. K pilířům mužstva patří Radek Pokorný, bojovník par exellence, jenž donedávna oblékal dres A-mužstva. Mužstvo spoléhá i na tvůrčí kvality Zbyška Bok, jenž se po studiu na vysoké škole vrátil do plného tréninku. Velkým příslibem jsou i mladší ročníky, které dostávají v jedenáctce trenéra Andrlíka nebývale mnoho prostoru, což je pro budoucnost klubu jen dobře.

 
« ZačátekPředchozí123DalšíKonec »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Banner

PřihlášeníPartneři


Založeno na Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, m6.net reviews. Valid XHTML and CSS. přístup správce