Monday 23rd of September 2019

I. B třída
O klubu Sokol Branov


Adresa: Branov 15
  27023 Branov,
Prezident: Štiller František
Sokol Branov


Týmy klubu

Kalendář sezony
Středa, 30 listopad -1 00:00 III.tř. Rakovník 10-11 SK Senomaty B3-4Sokol Branov B
Sobota, 21 srpen 2010 10:00 III.tř. Rakovník 10-11Sokol Branov B2-3Sparta ŘevničovFrantišek Schoř
Neděle, 22 srpen 2010 17:00 I. B třídaSokol Braškov A3-0Sokol Branov A
Sobota, 28 srpen 2010 17:00 III.tř. Rakovník 10-11TJ Čistá4-0Sokol Branov BAntonín Sýkora
Neděle, 29 srpen 2010 17:00 I. B třídaSokol Branov A3-2Slovan Velvary
Sobota, 04 září 2010 10:00 III.tř. Rakovník 10-11Sokol Branov B3-3Baník Rynholec
Sobota, 04 září 2010 10:15 I. B třídaSK Hřebeč A3-2Sokol Branov A
Neděle, 12 září 2010 17:00 I. B třídaSokol Branov A4-1SK Senomaty A
Sobota, 18 září 2010 10:00 III.tř. Rakovník 10-11Sokol Branov B0-1SK Lány BJiří Strouhal
Sobota, 18 září 2010 16:30 I. B třídaFC Čechie Velká Dobrá A2-1Sokol Branov A
Sobota, 25 září 2010 10:00 III.tř. Rakovník 10-11Sokol Ruda1-2Sokol Branov BJosef Švácha
Neděle, 26 září 2010 16:30 I. B třídaSokol Branov A3-1FK Chmel Mutějovice
Sobota, 02 říjen 2010 10:00 III.tř. Rakovník 10-11Sokol Branov B1-2TJ Slabce
Sobota, 02 říjen 2010 16:00 I. B třídaSK Ohnivec Městečko 5-5Sokol Branov A
Sobota, 09 říjen 2010 16:00 III.tř. Rakovník 10-11Sokol Kroučová 3-2Sokol Branov B
Neděle, 10 říjen 2010 16:00 I. B třídaSokol Branov A5-1Sokol Tuchoměřice A
Sobota, 16 říjen 2010 10:00 III.tř. Rakovník 10-11Sokol Branov B1-4Sokol Pustověty
Neděle, 17 říjen 2010 15:30 I. B třídaFK Králův Dvůr B1-2Sokol Branov A
Sobota, 23 říjen 2010 10:00 III.tř. Rakovník 10-11Sokol Branov B1-6Sokol Sýkořice
Sobota, 23 říjen 2010 15:30 I. B třídaSokol Jeneč0-3Sokol Branov A
Sobota, 30 říjen 2010 14:30 III.tř. Rakovník 10-11Sokol Janov1-0Sokol Branov B
Neděle, 31 říjen 2010 14:30 I. B třídaSokol Branov A1-2Sokol Hostouň
Sobota, 06 listopad 2010 10:00 III.tř. Rakovník 10-11Sokol Branov B-SK OLYMPIE Rakovník
Sobota, 06 listopad 2010 14:00 I. B třídaSokol Lidice A4-2Sokol Branov A
Neděle, 14 listopad 2010 14:00 I. B třídaSokol Branov A4-3AFK Loděnice A
Neděle, 14 listopad 2010 14:00 III.tř. Rakovník 10-11Sokol Panoší Újezd -Sokol Branov B
Pátek, 19 listopad 2010 17:00 III.tř. Rakovník 10-11Sokol Branov B-SK Lány B
Pátek, 26 listopad 2010 17:00 III.tř. Rakovník 10-11Sokol Branov B-Baník Rynholec
Pátek, 03 prosinec 2010 17:00 III.tř. Rakovník 10-11Sokol Branov B-Sokol Kroučová
Pátek, 10 prosinec 2010 17:00 III.tř. Rakovník 10-11Sokol Branov B-Sokol Sýkořice
Pátek, 17 prosinec 2010 17:00 III.tř. Rakovník 10-11Sokol Branov B-TJ Slabce
Pátek, 24 prosinec 2010 17:00 III.tř. Rakovník 10-11Sokol Branov B-Sparta Řevničov
Pátek, 31 prosinec 2010 17:00 III.tř. Rakovník 10-11Sokol Branov B-SK OLYMPIE Rakovník
Pátek, 07 leden 2011 17:00 III.tř. Rakovník 10-11 SK Senomaty B-Sokol Branov B
Pátek, 14 leden 2011 17:00 III.tř. Rakovník 10-11Sokol Janov-Sokol Branov B
Pátek, 21 leden 2011 17:00 III.tř. Rakovník 10-11Sokol Pustověty -Sokol Branov B
Pátek, 28 leden 2011 17:00 III.tř. Rakovník 10-11Sokol Panoší Újezd -Sokol Branov B
Pátek, 04 únor 2011 17:00 III.tř. Rakovník 10-11Sokol Ruda-Sokol Branov B
Pátek, 11 únor 2011 17:00 III.tř. Rakovník 10-11TJ Čistá-Sokol Branov B



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Banner

Přihlášení



Partneři


Založeno na Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, m6.net reviews. Valid XHTML and CSS. přístup správce