Monday 18th of June 2018

Domů Tým B Sezona 09-10 Rozlosování
III.tř. Rakovník 09-10
Plán zápasů iCal export

1.kolo (22.08.2009 - 23.08.2009 )
Sobota, 22 srpen 2009
17:00    PUSSokol Pustověty -SEN SK Senomaty B4:2 (1:2)
17:00    SRBSokol Srbeč -ČISTJ Čistá5:5 (3:2)
17:00    LISSK Lišany-BRASokol Branov B2:3 (2:1)
17:00    ŘEVSparta Řevničov-JANSokol Janov0:1 (0:0)
Neděle, 23 srpen 2009
10:00    KNE FK Kněževes B-PAVSK Pavlíkov B2:3 (1:1)
17:00    LANSK Lány B-RYNBaník Rynholec1:0 (0:0)
17:00    KROSokol Kroučová -CHRSlavoj Chrášťany 3:2 (2:2)
jdi nahoru
2.kolo (29.08.2009 - 30.08.2009 )
Sobota, 29 srpen 2009
17:00    RYNBaník Rynholec-KROSokol Kroučová 3:0 (1:0)kontumace
17:00    ČISTJ Čistá-LANSK Lány B2:0 (0:0)
17:00    PAVSK Pavlíkov B-SRBSokol Srbeč 2:2 (1:2)
17:00    PUSSokol Pustověty -KNE FK Kněževes B6:1 (4:1)
Neděle, 30 srpen 2009
10:00    SEN SK Senomaty B-JANSokol Janov3:1 (1:0)
10:00    BRASokol Branov B-ŘEVSparta Řevničov3:2 (2:0)
17:00    CHRSlavoj Chrášťany -LISSK Lišany1:0 (1:0)
jdi nahoru
3.kolo (05.09.2009 - 06.09.2009 )
Sobota, 05 září 2009
17:00    SRBSokol Srbeč -PUSSokol Pustověty 3:1 (1:0)
17:00    LISSK Lišany-RYNBaník Rynholec2:1 (1:1)
17:00    ŘEVSparta Řevničov-CHRSlavoj Chrášťany 5:0 (3:0)
Neděle, 06 září 2009
10:00    KNE FK Kněževes B-SEN SK Senomaty B5:1 (3:1)
17:00    LANSK Lány B-PAVSK Pavlíkov B1:6 (0:0)
17:00    KROSokol Kroučová -ČISTJ Čistá7:0 (4:0)
17:00    JANSokol Janov-BRASokol Branov B4:2 (2:0)
jdi nahoru
4.kolo (12.09.2009 - 13.09.2009 )
To Be Determined
-- : --  ČISTJ Čistá-LISSK Lišany3:1 (1:0)
Sobota, 12 září 2009
17:00    RYNBaník Rynholec-ŘEVSparta Řevničov2:4 (2:1)
17:00    PAVSK Pavlíkov B-KROSokol Kroučová 6:3 (4:3)
17:00    PUSSokol Pustověty -LANSK Lány B2:1 (1:1)
Neděle, 13 září 2009
10:00    SEN SK Senomaty B-BRASokol Branov B2:4 (2:2)
10:00    KNE FK Kněževes B-SRBSokol Srbeč 6:2 (2:0)
17:00    CHRSlavoj Chrášťany -JANSokol Janov1:2 (1:0)
jdi nahoru
5.kolo (19.09.2009 - 20.09.2009 )
Sobota, 19 září 2009
16:30    SRBSokol Srbeč -SEN SK Senomaty B5:2 (3:0)
16:30    LISSK Lišany-PAVSK Pavlíkov B0:1 (0:0)
16:30    ŘEVSparta Řevničov-ČISTJ Čistá1:3 (1:1)
Neděle, 20 září 2009
10:00    BRASokol Branov B-CHRSlavoj Chrášťany 5:1 (0:0)
16:30    LANSK Lány B-KNE FK Kněževes B4:5 (3:2)
16:30    KROSokol Kroučová -PUSSokol Pustověty 1:3 (0:2)
16:30    JANSokol Janov-RYNBaník Rynholec1:1 (0:0)
jdi nahoru
6.kolo (26.09.2009 - 27.09.2009 )
Sobota, 26 září 2009
12:00    SEN SK Senomaty B-CHRSlavoj Chrášťany 2:3 (0:3)
12:00    RYNBaník Rynholec-BRASokol Branov B7:0 (3:0)
12:00    ČISTJ Čistá-JANSokol Janov2:2 (0:1)
12:00    PAVSK Pavlíkov B-ŘEVSparta Řevničov2:2 (0:1)
16:30    SRBSokol Srbeč -LANSK Lány B2:1 (2:0)
16:30    PUSSokol Pustověty -LISSK Lišany2:1 (1:0)
Neděle, 27 září 2009
10:00    KNE FK Kněževes B-KROSokol Kroučová 6:3 (3:3)
jdi nahoru
7.kolo (03.10.2009 - 04.10.2009 )
Sobota, 03 říjen 2009
16:00    LISSK Lišany-KNE FK Kněževes B1:1 (0:1)
16:00    ŘEVSparta Řevničov-PUSSokol Pustověty 1:1 (1:1)
Neděle, 04 říjen 2009
10:00    BRASokol Branov B-ČISTJ Čistá1:1 (0:1)
16:00    LANSK Lány B-SEN SK Senomaty B5:3 (3:2)
16:00    KROSokol Kroučová -SRBSokol Srbeč 2:3 (1:1)
16:00    JANSokol Janov-PAVSK Pavlíkov B1:0 (1:0)
16:00    CHRSlavoj Chrášťany -RYNBaník Rynholec0:2 (0:0)
jdi nahoru
8.kolo (10.10.2009 - 11.10.2009 )
Sobota, 10 říjen 2009
16:00    ČISTJ Čistá-CHRSlavoj Chrášťany 4:0 (0:0)
16:00    PAVSK Pavlíkov B-BRASokol Branov B3:0
16:00    PUSSokol Pustověty -JANSokol Janov0:3 (0:1)
16:00    SRBSokol Srbeč -LISSK Lišany3:2 (2:0)
Neděle, 11 říjen 2009
10:00    SEN SK Senomaty B-RYNBaník Rynholec2:2 (1:2)
10:00    KNE FK Kněževes B-ŘEVSparta Řevničov2:3 (0:1)
16:00    LANSK Lány B-KROSokol Kroučová 3:2 (3:0)
jdi nahoru
9.kolo (17.10.2009 - 18.10.2009 )
Sobota, 17 říjen 2009
15:30    LISSK Lišany-LANSK Lány B1:1 (0:0)
15:30    ŘEVSparta Řevničov-SRBSokol Srbeč 1:1 (1:0)
15:30    RYNBaník Rynholec-ČISTJ Čistá3:1 (2:0)
Neděle, 18 říjen 2009
10:00    BRASokol Branov B-PUSSokol Pustověty 2:1 (0:1)
15:30    KROSokol Kroučová -SEN SK Senomaty B2:3 (1:1)
15:30    JANSokol Janov-KNE FK Kněževes B2:0 (0:0)
15:30    CHRSlavoj Chrášťany -PAVSK Pavlíkov B1:1 (1:1)
jdi nahoru
10.kolo (24.10.2009 - 25.10.2009 )
Sobota, 24 říjen 2009
14:30    PAVSK Pavlíkov B-RYNBaník Rynholec5:0 (2:0)
14:30    PUSSokol Pustověty -CHRSlavoj Chrášťany 8:0 (4:0)
14:30    SRBSokol Srbeč -JANSokol Janov4:1 (2:1)
Neděle, 25 říjen 2009
10:00    SEN SK Senomaty B-ČISTJ Čistá3:0 (2:0)
10:00    KNE FK Kněževes B-BRASokol Branov B3:1 (1:0)
14:30    LANSK Lány B-ŘEVSparta Řevničov0:1 (0:1)
14:30    KROSokol Kroučová -LISSK Lišany2:1 (1:0)
jdi nahoru
11.kolo (31.10.2009 - 01.11.2009 )
Sobota, 31 říjen 2009
14:00    LISSK Lišany-SEN SK Senomaty B1:3 (1:2)
14:00    ŘEVSparta Řevničov-KROSokol Kroučová 1:2 (1:1)
14:00    RYNBaník Rynholec-PUSSokol Pustověty 4:3 (2:0)
14:00    ČISTJ Čistá-PAVSK Pavlíkov B1:1 (1:0)
Neděle, 01 listopad 2009
10:00    BRASokol Branov B-SRBSokol Srbeč 1:2 (1:1)
14:00    JANSokol Janov-LANSK Lány B3:1 (1:1)
14:00    CHRSlavoj Chrášťany -KNE FK Kněževes B1:3 (1:1)
jdi nahoru
12.kolo (07.11.2009 - 08.11.2009 )
Sobota, 07 listopad 2009
14:00    PUSSokol Pustověty -ČISTJ Čistá6:2 (0:1)
14:00    SRBSokol Srbeč -CHRSlavoj Chrášťany 6:0 (2:0)
14:00    LISSK Lišany-ŘEVSparta Řevničov3:2 (2:1)
Neděle, 08 listopad 2009
10:00    SEN SK Senomaty B-PAVSK Pavlíkov B7:1 (4:1)
10:00    KNE FK Kněževes B-RYNBaník Rynholec4:2 (3:2)
14:00    LANSK Lány B-BRASokol Branov B6:0 (2:0)
14:00    KROSokol Kroučová -JANSokol Janov1:1 (1:1)
jdi nahoru
13.kolo (14.11.2009 - 15.11.2009 )
Sobota, 14 listopad 2009
14:00    ŘEVSparta Řevničov-SEN SK Senomaty B2:4 (1:2)
14:00    RYNBaník Rynholec-SRBSokol Srbeč 0:4 (0:4)
14:00    PAVSK Pavlíkov B-PUSSokol Pustověty 0:4 (0:3)
14:00    ČISTJ Čistá-KNE FK Kněževes B6:3 (3:1)
Neděle, 15 listopad 2009
10:00    BRASokol Branov B-KROSokol Kroučová 4:4 (1:1)
14:00    JANSokol Janov-LISSK Lišany1:1 (0:0)
14:00    CHRSlavoj Chrášťany -LANSK Lány B2:1 (2:0)
jdi nahoru
14.kolo (27.03.2010 - 28.03.2010 )
Sobota, 27 březen 2010
10:00    PAVSK Pavlíkov B-KNE FK Kněževes B2:2 (0:0)
12:00    ČISTJ Čistá-SRBSokol Srbeč 4:1 (4:0)
15:00    RYNBaník Rynholec-LANSK Lány B0:3 (0:1)
Neděle, 28 březen 2010
10:00    SEN SK Senomaty B-PUSSokol Pustověty 0:2 (0:0)
10:00    BRASokol Branov B-LISSK Lišany3:3 (0:0)
15:00    CHRSlavoj Chrášťany -KROSokol Kroučová 3:1 (2:0)
15:00    JANSokol Janov-ŘEVSparta Řevničov1:5 (1:4)
jdi nahoru
15.kolo (03.04.2010 - 04.04.2010 )
Sobota, 03 duben 2010
16:30    ŘEVSparta Řevničov-BRASokol Branov B3:0 (2:0)
16:30    LISSK Lišany-CHRSlavoj Chrášťany 2:2 (0:1)
16:30    SRBSokol Srbeč -PAVSK Pavlíkov B6:0 (0:0)
Neděle, 04 duben 2010
10:00    KNE FK Kněževes B-PUSSokol Pustověty 1:4 (0:2)
16:30    JANSokol Janov-SEN SK Senomaty B4:1 (1:0)
16:30    KROSokol Kroučová -RYNBaník Rynholec3:1 (1:1)
16:30    LANSK Lány B-ČISTJ Čistá0:2 (0:0)
jdi nahoru
16.kolo (10.04.2010 - 11.04.2010 )
Sobota, 10 duben 2010
10:00    PAVSK Pavlíkov B-LANSK Lány B2:0 (0:0)
16:30    PUSSokol Pustověty -SRBSokol Srbeč 0:1 (0:1)
16:30    ČISTJ Čistá-KROSokol Kroučová 0:2 (0:0)
16:30    RYNBaník Rynholec-LISSK Lišany3:2 (3:1)
Neděle, 11 duben 2010
10:00    SEN SK Senomaty B-KNE FK Kněževes B2:2 (2:2)
10:00    BRASokol Branov B-JANSokol Janov2:2 (1:0)
16:30    CHRSlavoj Chrášťany -ŘEVSparta Řevničov2:2 (1:1)
jdi nahoru
17.kolo (17.04.2010 - 18.04.2010 )
Sobota, 17 duben 2010
17:00    ŘEVSparta Řevničov-RYNBaník Rynholec2:2 (1:2)
17:00    LISSK Lišany-ČISTJ Čistá3:4 (2:3)
17:00    SRBSokol Srbeč -KNE FK Kněževes B9:0 (2:0)
Neděle, 18 duben 2010
10:00    BRASokol Branov B-SEN SK Senomaty B3:1 (2:0)
17:00    JANSokol Janov-CHRSlavoj Chrášťany 3:0 (2:0)
17:00    KROSokol Kroučová -PAVSK Pavlíkov B6:0 (5:0)
17:00    LANSK Lány B-PUSSokol Pustověty 2:1 (1:0)
jdi nahoru
18.kolo (24.04.2010 - 25.04.2010 )
Sobota, 24 duben 2010
10:00    PAVSK Pavlíkov B-LISSK Lišany2:4
17:00    PUSSokol Pustověty -KROSokol Kroučová 3:3
17:00    ČISTJ Čistá-ŘEVSparta Řevničov2:0
17:00    RYNBaník Rynholec-JANSokol Janov2:1
Neděle, 25 duben 2010
10:00    SEN SK Senomaty B-SRBSokol Srbeč 2:1
10:00    KNE FK Kněževes B-LANSK Lány B3:4
17:00    CHRSlavoj Chrášťany -BRASokol Branov B2:2
jdi nahoru
19.kolo (01.05.2010 - 02.05.2010 )
Sobota, 01 květen 2010
17:00    ŘEVSparta Řevničov-PAVSK Pavlíkov B3:1 (1:1)
17:00    LISSK Lišany-PUSSokol Pustověty 2:1 (1:0)
Neděle, 02 květen 2010
10:00    BRASokol Branov B-RYNBaník Rynholec1:1 (0:1)
17:00    CHRSlavoj Chrášťany -SEN SK Senomaty B5:1 (3:0)
17:00    JANSokol Janov-ČISTJ Čistá3:0 (1:0)
17:00    KROSokol Kroučová -KNE FK Kněževes B4:0 (1:0)
17:00    LANSK Lány B-SRBSokol Srbeč 1:2 (0:1)
jdi nahoru
20.kolo (08.05.2010 - 09.05.2010 )
Sobota, 08 květen 2010
10:00    PAVSK Pavlíkov B-JANSokol Janov4:3 (1:2)
17:00    SRBSokol Srbeč -KROSokol Kroučová 5:2 (3:1)
17:00    PUSSokol Pustověty -ŘEVSparta Řevničov2:1 (1:0)
17:00    ČISTJ Čistá-BRASokol Branov B7:2 (1:2)
17:00    RYNBaník Rynholec-CHRSlavoj Chrášťany 6:0 (3:0)
Neděle, 09 květen 2010
10:00    SEN SK Senomaty B-LANSK Lány B1:3 (0:1)
10:00    KNE FK Kněževes B-LISSK Lišany0:2 (0:0)
jdi nahoru
21.kolo (15.05.2010 - 16.05.2010 )
Sobota, 15 květen 2010
17:00    RYNBaník Rynholec-SEN SK Senomaty B2:3 (2:1)
17:00    ŘEVSparta Řevničov-KNE FK Kněževes B5:1 (1:0)
17:00    LISSK Lišany-SRBSokol Srbeč 3:2 (1:1)
Neděle, 16 květen 2010
10:00    BRASokol Branov B-PAVSK Pavlíkov B8:4 (5:1)
17:00    CHRSlavoj Chrášťany -ČISTJ Čistá2:3 (0:2)
17:00    JANSokol Janov-PUSSokol Pustověty 2:2 (1:2)
17:00    KROSokol Kroučová -LANSK Lány B6:4 (5:2)
jdi nahoru
22.kolo (22.05.2010 - 23.05.2010 )
Sobota, 22 květen 2010
10:00    PAVSK Pavlíkov B-CHRSlavoj Chrášťany 2:4 (0:0)
17:00    SRBSokol Srbeč -ŘEVSparta Řevničov5:1 (2:0)
17:00    PUSSokol Pustověty -BRASokol Branov B6:0 (4:0)
17:00    ČISTJ Čistá-RYNBaník Rynholec4:0 (2:0)
Neděle, 23 květen 2010
10:00    SEN SK Senomaty B-KROSokol Kroučová 3:2 (1:2)
10:00    KNE FK Kněževes B-JANSokol Janov0:3 (0:1)
17:00    LANSK Lány B-LISSK Lišany6:0 (2:0)
jdi nahoru
23.kolo (29.05.2010 - 30.05.2010 )
Sobota, 29 květen 2010
17:00    ČISTJ Čistá-SEN SK Senomaty B2:2 (0:0)
17:00    RYNBaník Rynholec-PAVSK Pavlíkov B6:3 (3:2)
17:00    ŘEVSparta Řevničov-LANSK Lány B1:2 (1:1)
17:00    LISSK Lišany-KROSokol Kroučová 0:2 (0:2)
Neděle, 30 květen 2010
10:00    BRASokol Branov B-KNE FK Kněževes B5:0 (2:0)
17:00    CHRSlavoj Chrášťany -PUSSokol Pustověty 0:3 (0:0)
17:00    JANSokol Janov-SRBSokol Srbeč 2:2 (1:2)
jdi nahoru
24.kolo (05.06.2010 - 06.06.2010 )
Sobota, 05 červen 2010
10:00    PAVSK Pavlíkov B-ČISTJ Čistá4:1 (1:1)
17:00    SRBSokol Srbeč -BRASokol Branov B3:0
17:00    PUSSokol Pustověty -RYNBaník Rynholec1:2 (0:2)
Neděle, 06 červen 2010
10:00    SEN SK Senomaty B-LISSK Lišany7:5 (2:2)
10:00    KNE FK Kněževes B-CHRSlavoj Chrášťany 4:5 (1:2)
17:00    KROSokol Kroučová -ŘEVSparta Řevničov0:0 (0:0)
17:00    LANSK Lány B-JANSokol Janov3:0 (0:0)
jdi nahoru
25.kolo (12.06.2010 - 13.06.2010 )
Sobota, 12 červen 2010
10:00    PAVSK Pavlíkov B-SEN SK Senomaty B2:1 (1:1)
17:00    ČISTJ Čistá-PUSSokol Pustověty 0:2 (0:0)
17:00    RYNBaník Rynholec-KNE FK Kněževes B3:0 (0:0)
17:00    ŘEVSparta Řevničov-LISSK Lišany6:1 (3:0)
Neděle, 13 červen 2010
10:00    BRASokol Branov B-LANSK Lány B4:2 (1:1)
17:00    CHRSlavoj Chrášťany -SRBSokol Srbeč 2:0 (1:0)
17:00    JANSokol Janov-KROSokol Kroučová 1:3 (0:0)
jdi nahoru
26.kolo (19.06.2010 - 20.06.2010 )
Sobota, 19 červen 2010
17:00    LISSK Lišany-JANSokol Janov4:5 (1:3)
17:00    SRBSokol Srbeč -RYNBaník Rynholec3:1 (1:1)
17:00    PUSSokol Pustověty -PAVSK Pavlíkov B3:2 (1:1)
Neděle, 20 červen 2010
10:00    SEN SK Senomaty B-ŘEVSparta Řevničov0:4 (0:2)
10:00    KNE FK Kněževes B-ČISTJ Čistá3:5 (2:2)
17:00    KROSokol Kroučová -BRASokol Branov B6:3 (2:3)
17:00    LANSK Lány B-CHRSlavoj Chrášťany 5:1 (2:0)
jdi nahoru



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Banner

Přihlášení



Partneři


Založeno na Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, m6.net reviews. Valid XHTML and CSS. přístup správce