Saturday 24th of February 2018

Domů Tým A Sezona A 10-11 Rozlosování
I. B třída
Plán zápasů iCal export

1. kolo (21.08.2010 - 22.08.2010 )
Sobota, 21 srpen 2010
10:15    SKHSK Hřebeč A-TUCSokol Tuchoměřice A4:1 (1:1)
17:00    LIDSokol Lidice A-JENSokol Jeneč2:1 (0:0)
17:00    VEDFC Čechie Velká Dobrá A-CHMFK Chmel Mutějovice 4:0 (2:0)
17:00    VELSlovan Velvary-FKDFK Králův Dvůr B2:0 (1:0)
17:00    AFKAFK Loděnice A-HOSSokol Hostouň2:1 (0:0)
Neděle, 22 srpen 2010
17:00    SENSK Senomaty A-MESSK Ohnivec Městečko 1:5 (0:3)
17:00    SOBSokol Braškov A-BRASokol Branov A3:0 (0:0)
jdi nahoru
2. kolo (28.08.2010 - 29.08.2010 )
Sobota, 28 srpen 2010
17:00    JENSokol Jeneč-CHMFK Chmel Mutějovice 5:0 (1:0)
17:00    MESSK Ohnivec Městečko -VEDFC Čechie Velká Dobrá A3:2 (2:0)
17:00    TUCSokol Tuchoměřice A-SENSK Senomaty A0:1 (0:1)
17:00    LIDSokol Lidice A-AFKAFK Loděnice A3:2 (2:1)
Neděle, 29 srpen 2010
17:00    FKDFK Králův Dvůr B-SKHSK Hřebeč A0:5 (0:0)
17:00    BRASokol Branov A-VELSlovan Velvary3:2 (1:0)
17:00    HOSSokol Hostouň-SOBSokol Braškov A3:2 (2:2)
jdi nahoru
3. kolo (04.09.2010 - 05.09.2010 )
Sobota, 04 září 2010
10:15    SKHSK Hřebeč A-BRASokol Branov A3:2 (2:1)
17:00    AFKAFK Loděnice A-JENSokol Jeneč4:1 (3:0)
17:00    VELSlovan Velvary-HOSSokol Hostouň2:2
17:00    VEDFC Čechie Velká Dobrá A-TUCSokol Tuchoměřice A1:0 (0:0)
Neděle, 05 září 2010
17:00    SOBSokol Braškov A-LIDSokol Lidice A2:3
17:00    SENSK Senomaty A-FKDFK Králův Dvůr B4:2 (3:1)
17:00    CHMFK Chmel Mutějovice -MESSK Ohnivec Městečko 4:0
jdi nahoru
4. kolo (11.09.2010 - 12.09.2010 )
Sobota, 11 září 2010
17:00    JENSokol Jeneč-MESSK Ohnivec Městečko 4:1
17:00    TUCSokol Tuchoměřice A-CHMFK Chmel Mutějovice 2:3 (1:2)
17:00    LIDSokol Lidice A-VELSlovan Velvary6:3 (5:1)
17:00    AFKAFK Loděnice A-SOBSokol Braškov A3:1 (0:0)
Neděle, 12 září 2010
17:00    FKDFK Králův Dvůr B-VEDFC Čechie Velká Dobrá A1:2 (1:0)
17:00    BRASokol Branov A-SENSK Senomaty A4:1 (3:0)
17:00    HOSSokol Hostouň-SKHSK Hřebeč A1:2 (0:0)
jdi nahoru
5. kolo (18.09.2010 - 19.09.2010 )
Sobota, 18 září 2010
10:15    SKHSK Hřebeč A-LIDSokol Lidice A3:2 (1:2)
16:30    VELSlovan Velvary-AFKAFK Loděnice A1:0 (1:0)
16:30    VEDFC Čechie Velká Dobrá A-BRASokol Branov A2:1 (2:1)
16:30    MESSK Ohnivec Městečko -TUCSokol Tuchoměřice A2:2 (0:2)
Neděle, 19 září 2010
16:30    SOBSokol Braškov A-JENSokol Jeneč2:0
16:30    SENSK Senomaty A-HOSSokol Hostouň2:3 (0:1)
16:30    CHMFK Chmel Mutějovice -FKDFK Králův Dvůr B7:3
jdi nahoru
6. kolo (25.09.2010 - 26.09.2010 )
Sobota, 25 září 2010
16:30    JENSokol Jeneč-TUCSokol Tuchoměřice A0:3 (0:3)
16:30    LIDSokol Lidice A-SENSK Senomaty A2:1
16:30    AFKAFK Loděnice A-SKHSK Hřebeč A0:2 (0:1)
Neděle, 26 září 2010
16:30    FKDFK Králův Dvůr B-MESSK Ohnivec Městečko 4:1 (2:1)
16:30    BRASokol Branov A-CHMFK Chmel Mutějovice 3:1 (3:0)
16:30    HOSSokol Hostouň-VEDFC Čechie Velká Dobrá A1:3
16:30    SOBSokol Braškov A-VELSlovan Velvary2:1 (0:1)
jdi nahoru
7. kolo (02.10.2010 - 03.10.2010 )
Sobota, 02 říjen 2010
10:15    SKHSK Hřebeč A-SOBSokol Braškov A3:1 (0:1)
16:00    VELSlovan Velvary-JENSokol Jeneč1:0
16:00    VEDFC Čechie Velká Dobrá A-LIDSokol Lidice A9:0 (8:0)
16:00    MESSK Ohnivec Městečko -BRASokol Branov A5:5 (2:2)
16:00    TUCSokol Tuchoměřice A-FKDFK Králův Dvůr B2:0 (0:0)
Neděle, 03 říjen 2010
16:00    SENSK Senomaty A-AFKAFK Loděnice A1:6 (0:3)
16:00    CHMFK Chmel Mutějovice -HOSSokol Hostouň0:5 (0:2)
jdi nahoru
8. kolo (09.10.2010 - 10.10.2010 )
Sobota, 09 říjen 2010
16:00    JENSokol Jeneč-FKDFK Králův Dvůr B0:1 (0:1)
16:00    LIDSokol Lidice A-CHMFK Chmel Mutějovice 0:0 (0:0)
16:00    AFKAFK Loděnice A-VEDFC Čechie Velká Dobrá A2:1 (2:0)
16:00    VELSlovan Velvary-SKHSK Hřebeč A2:1 (2:0)
Neděle, 10 říjen 2010
16:00    BRASokol Branov A-TUCSokol Tuchoměřice A5:1 (2:1)
16:00    HOSSokol Hostouň-MESSK Ohnivec Městečko 3:0 (2:0)
16:00    SOBSokol Braškov A-SENSK Senomaty A3:0 (1:0)
jdi nahoru
9. kolo (16.10.2010 - 17.10.2010 )
Sobota, 16 říjen 2010
10:15    SKHSK Hřebeč A-JENSokol Jeneč5:1 (4:0)
15:30    VEDFC Čechie Velká Dobrá A-SOBSokol Braškov A6:3 (2:3)
15:30    MESSK Ohnivec Městečko -LIDSokol Lidice A2:2 (1:1)
15:30    TUCSokol Tuchoměřice A-HOSSokol Hostouň1:1 (0:1)
Neděle, 17 říjen 2010
15:30    SENSK Senomaty A-VELSlovan Velvary0:2 (0:1)
15:30    CHMFK Chmel Mutějovice -AFKAFK Loděnice A0:6 (0:2)
15:30    FKDFK Králův Dvůr B-BRASokol Branov A1:2 (1:1)
jdi nahoru
10. kolo (23.10.2010 - 24.10.2010 )
Sobota, 23 říjen 2010
10:15    SKHSK Hřebeč A-SENSK Senomaty A7:1 (4:0)
15:30    JENSokol Jeneč-BRASokol Branov A0:3 (0:2)
15:30    LIDSokol Lidice A-TUCSokol Tuchoměřice A4:0 (2:0)
15:30    AFKAFK Loděnice A-MESSK Ohnivec Městečko 6:0 (3:0)
15:30    VELSlovan Velvary-VEDFC Čechie Velká Dobrá A1:1 (0:0)
Neděle, 24 říjen 2010
15:30    HOSSokol Hostouň-FKDFK Králův Dvůr B9:1 (4:0)
15:30    SOBSokol Braškov A-CHMFK Chmel Mutějovice 0:2 (0:1)
jdi nahoru
11. kolo (30.10.2010 - 31.10.2010 )
Sobota, 30 říjen 2010
14:30    VEDFC Čechie Velká Dobrá A-SKHSK Hřebeč A0:0
14:30    MESSK Ohnivec Městečko -SOBSokol Braškov A1:1 (0:0)
14:30    TUCSokol Tuchoměřice A-AFKAFK Loděnice A1:3 (1:0)
Neděle, 31 říjen 2010
14:30    SENSK Senomaty A-JENSokol Jeneč2:3 (2:2)
14:30    CHMFK Chmel Mutějovice -VELSlovan Velvary3:2
14:30    FKDFK Králův Dvůr B-LIDSokol Lidice A0:3 (0:2)
14:30    BRASokol Branov A-HOSSokol Hostouň1:2 (1:1)
jdi nahoru
12. kolo (06.11.2010 - 07.11.2010 )
Sobota, 06 listopad 2010
10:15    SKHSK Hřebeč A-CHMFK Chmel Mutějovice 5:0 (3:0)
14:00    JENSokol Jeneč-HOSSokol Hostouň0:1 (0:0)
14:00    LIDSokol Lidice A-BRASokol Branov A4:2 (2:2)
14:00    AFKAFK Loděnice A-FKDFK Králův Dvůr B2:2 (0:0)
14:00    VELSlovan Velvary-MESSK Ohnivec Městečko 3:0
Neděle, 07 listopad 2010
14:00    SOBSokol Braškov A-TUCSokol Tuchoměřice A0:1 (0:1)
14:00    SENSK Senomaty A-VEDFC Čechie Velká Dobrá A2:1 (0:1)
jdi nahoru
13. kolo (13.11.2010 - 14.11.2010 )
Sobota, 13 listopad 2010
14:00    VEDFC Čechie Velká Dobrá A-JENSokol Jeneč3:0 (2:0)
14:00    MESSK Ohnivec Městečko -SKHSK Hřebeč A2:0 (1:0)
14:00    TUCSokol Tuchoměřice A-VELSlovan Velvary0:1 (0:1)
Neděle, 14 listopad 2010
14:00    CHMFK Chmel Mutějovice -SENSK Senomaty A2:1 (1:1)
14:00    FKDFK Králův Dvůr B-SOBSokol Braškov A1:2 (0:1)
14:00    BRASokol Branov A-AFKAFK Loděnice A4:3 (3:1)
14:00    HOSSokol Hostouň-LIDSokol Lidice A2:0 (0:0)
jdi nahoru



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Banner

Přihlášení



Partneři


Založeno na Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, m6.net reviews. Valid XHTML and CSS. přístup správce