Thursday 27th of June 2019

Domů Diskuze
Diskuze

Pouze registrovaní uživatelé mohou zanechat zprávu. Prosím, přihlaste se.

TheBang ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ): Vyjasnění příspěvku parta na Branově?

Že by nebyla taková parta , která nedrží pohromadě?WHAT???Tím asi chtěl říct: Že by byla taková parta, která drží pohromadě.Dík za kladný názor :D

Středa, 02 Červen 2010

Mára Pavlík: Sparta Lužná

Milý pane Hájku, chápu, že Vám jde o dobro branovského fotbalu, ale nevím nic o tom, že bychom Vás kdy žádali o jakoukoli kounzultaci. Až budeme chtít od Vás slyšet nějaké moudro, tak věřte, že se na Vás obrátíme. Do té doby se, prosím, zaměřte na svůj vlastní tým - Spartu Lužná. Myslím si, že především v něm máte jedinečnou příležitost prosadit Vaši koncepci "SPRÁVNÉ PARTY". Ať se Vám daří! Moje úcta! Marek Pavlík

Pondělí, 31 Květen 2010

reskator72 ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ): parta na Branově?

Ale copak další špatný zápas?Že by nebyla taková parta , která nedrží pohromadě? Nedivím se. A v kraji ? Chystáte posilovat kádr tím , že budete vyhazovat prachy za " hvězdy " ? Toto není dobrá cesta pro dobro fotbalu. Hodně štěstí.

 

Hájek Libor - Sparta Lužná

Pondělí, 31 Květen 2010

Host: SK Hřebeč

Děkuji za nabídku přátelského utkání v přípravné období a zcela určitě se jí pokusím využít (ovšem abych byl korektní, dát dohromady naše mužstvo vzhledem k různým povinnostem či nepovinnostem dokupy se povede jen při mistrovských zápasech, takže by se případně jednalo o svým způsobem kombinovaný tým a to nevím, jestli by při síle vašeho kádru toto mužstvo bylo atraktivní), osobně doufám, že budeme zařazeni do skupiny B - tedy abychom mohli hrát derby s Hostouní či Lidicemi :), Štěpán Sádecký

Čtvrtek, 27 Květen 2010

Mára Pavlík ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ): Reakce

Předně bych rád poděkoval panu Štěpánu Sádeckému za poklonu, kterou vysekl našim webovkám. Co se týká gratulace k postupu, zatím je ještě předčasná. Ještě musíme chvilku počkat. Pokud se nám podaří okres vyhrát, jistě by nebylo od věci změřit síly s SK Hřebeč v přípravném duelu Wink.

Myslím, že nejen za sebe, ale i za celý branovský fotbal Vám rovněž blahopřeji k postupu do I. B třídy. Skvělý výsledek!

Úterý, 25 Květen 2010

SK Hřebeč: postup a co dál?

omlouvám se za vstup do diskuze, ale musím především reagovat na komentář kolegy z Lužné, postup a co dál...asi všichni hrají fotbal proto aby vyhrávali a když se naskytne možnost, tak postoupili...nerozumím logice a přístupu mužstev, co vyhrají soutěž a přenechají postup někomu jinému..vítězství patří k životu stejně jako porážky...stejné otázky jsou kladeny i nám, co tam budeme dělat...hrát fotbal, když to půjde, tak to půjde, když ne, tak ne..nicméně je to pro náš fotbalový klub další impuls pro zlepšování zázemí, stabilizaci hráčského kádru a koneckonců i pro mladé dorostonce, kteří nastupují částečně v a i b teamu..gratuluji Branovu k postupu a skvělým internetovým stránkám, Štěpán Sádecký SK Hřebeč

Úterý, 25 Květen 2010

reskator72 ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ): postup a co dál?

Jak bylo vidět v zápase s průměrnými Roztoky , tak pokud nebude Branov v nejsilnější sestavě , tak bude mít velké problemy , zvláště v krajské B třídě. Určitě postoupíte , protože nemáte v okrese soupeře , ale myslíte , že tyto výkony budou stačit? Hodně úspěchů.

 

Hájek Libor - Sparta Lužná

Pondělí, 24 Květen 2010

Host ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ): David

ahoj - je pravda, že má naději ještě naše rezerva a Lány, ale Branov tolik bodů neztratí. Myslím si ale, že Milan má svatou pravdu - když budete mít první tým v I. B třídě, tak by bylo dobré mít rezervu alespoň ve III. třídě. Do budoucna je potřeba aby hráči prvního celku, kteří toho tolik nenahrají, měli možnost někde hrát a na druhou stranu, když dojde na marodku (což nepřeji), tak aby zase hráči rezervy byli schopni naskočit a pomoci. Věřte mi, že to je další věc, která by měla fungovat. Pak je všechno jednodušší. -tělo-

Úterý, 11 Květen 2010

Milan Stiller: Brzy

Souhlasim s Markem,na gratulaci je jeste hodne daleko,ale Davidovi take preji hodne uspechu s jeho bojem o postup,jenze ted David urcite promine,jen vasemu A tymuWink.Jinak Tatran ma dve muzstva a my taky a pro nas je dulezita i zachrana B tymu a proto se pokusime udelat maximum!!

Pondělí, 10 Květen 2010

Mara Pavlík: Brzy

Na gratulaci je ještě brzy, Davide. Stále o postup hrají tři týmy - my, vy (Tatran B) a Lány. Za nás říkám, že se budeme rvát až do konce. Postup je totiž náš letitý SEN.

Pondělí, 10 Květen 2010

Host ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ): David

ahoj všem,

koukám, že i vaše stránky přišel ten anonymní panflet. Ale z jiného konce - jsme v Čechách a úspěch se neodpouští. Na Branově jste se dali svojí cestou, zda bude do budoucna úspěšná a dlouhá, či jen krátká, to ukáže čas. Okresní přebor jsem vyhráli zaslouženě a dnes, šest kol před koncem, gratuluji k postupu a přeji co nejlepší výsledky v I. B třídě. -tělo-

Pondělí, 10 Květen 2010

brp: rozum do hrsti

No a opravdu si Petře Jonáši myslíte, že u mužstva, které dá za 20 kol 101 gól (průměr více než 5 na zápas) a dostane za 20 kol 26 branek (tj.1,3 na zápas), tolik rozhoduje efekt první branky?

Pondělí, 10 Květen 2010

kaskl: Rozhodčí

pane Jonáši, je možné že pokud se dá první gól hraje se lépe, nicméně tým který se chce ucházet o první příčky, resp. jakékoliv mužstvo, které chce vyhrávat musí umět gól vstřelit, bez toho to nejde. Takže rozdíl jednoho (z vašeho pohledu sporného)gólu by neměl hrát roli. Zvláště v situaci Branova jeden gól opravdu vetšinou nic neřešil. Nebo snad  teď bude odpověď, že Branovu teď rozhodčí pomohl 7x? Tentokrát jsem na zápase bohužel nebyl, ale z výsledku a článku na těchto stránkách bych si na ovlivnění zápasu rozhodčím ani nedovolil pomyslet. No každej má jinou náturu. Fotbalu zdar.

Neděle, 09 Květen 2010

Mara Pavlík: rozhodčí

Máš stoprocentní pravdu, Petře Jonáši (škoda, že to není tvoje pravé jménu, srabe). Nemáme natolik kvalitní kádr, proto nám musí pomáhat rozhodčí. Na tvém místě bych se ale zamyslel nad tím, proč jsme opět vstřelil sedm gólů. Rozhodčími to rozhodně nebylo. At se daří v dalších zápasech lépe než tuto sobotu.

Neděle, 09 Květen 2010

Petr Jonáš: rozhodčí

jo statistky sou hezký , ale když Vám k prvnímu golu vždy pomůžou tak se pak hraje )plně jinak , no myslim že z toho bude ještě menší aférka z těch nasazování rozhodčích , ale tak ostudu budete mít jedině vy......

jinak gratulace k sobotní výhře , nepřemýšleli ste o nainstalovaní světelný tabule v aréálu ??? hodně zdaru

Neděle, 09 Květen 2010

Mara Pavlík: Omlouva

Sorry, ale u nas anonymy nemají místo

Pátek, 07 Květen 2010

Mara Pavlík: Statistika

Přemýšlel jsem o motivaci pana Fandy (pracovní název pro anonyma) Fanouš je nyní zcela jistě frustrován, protože nedosáhl na vysokou pozici v okresním fotbalovém hnutí. Kritizuje. Nikoli Branov, ale současné fotbalové vedení. Přesto nepřímo naznačuje, že rozhodčí – pánové Polívka, Titlbach a Sýkora tlačí náš tým do krajské soutěže. Vraťme ale se k jeho statistice. Uznejme, že je přesná. Zmiňovaní rozhodčí působili v různých funkcích na hřišti ve většině našich podzimních zápasech. Jednou jsme dostali na frak od Pavlíkova (3:0). V 6 duelech jsme zvítězili více než o tři góly, v 1 o dva a proti Roztokám a Hředlím jsme zvítězili o jednu branku. V 5 duelech jsme dostali buď stejný počet žlutých karet jako soupeř, nebo více. V jednom duelu nám Antonín Sýkora vyloučil dost přísně Honzu Dubského.

Výsledek: Svoji hloupou spekulací snižujete zásluhy hráčů. Jde Vám o svoje vlastní ambice, nikoli o fotbal. Vsadím se, že sám máte máslo na hlavě. Na závěr ještě jeden postřeh? Kdybyste byl býval poukazoval na nešvary v okresní kopané daleko před volbami, věřím, že byste byl dnes na lepší pozici. Moje úcta!

Pátek, 07 Květen 2010

ventil: starej se o sebe

chtěl bych vědět co jsi za IDIOTA,proč se tam nepodepíšeš__?Tak se starej o svoje problemy,jistě jich maš dost......

Pátek, 07 Květen 2010

Mara Pavlík: rozhodčí

Chtěl bych jen podotknout, že pánové Marek Titlbach a Antonín Sýkora řídíli naše zápasy s Pavlíkovem a Tatranem, v nichž jsme utrpěli kruté prohry

Středa, 05 Květen 2010

brp: na vysvětlenou

Asi jsem to podcenil, ale po několika telefonátech musím vysvětlit předchozí příspěvky. Nejsem autorem toho neurážlivého názoru. Jen jsem ho pod svým přiznaným a pravým jménem zkopíroval, aby ho administrátor diskuse nemusel vyřadit. Fanda Finiš je - a to bez debaty - nepřípustný anonym. Věřím, že to Branov Pavlíkovu natře, aby nebyly řeči!

Středa, 05 Květen 2010

 

Počet zobrazených « ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Banner

PřihlášeníPartneři


Založeno na Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, m6.net reviews. Valid XHTML and CSS. přístup správce