Thursday 30th of June 2022

Domů Diskuze
Diskuze

Pouze registrovaní uživatelé mohou zanechat zprávu. Prosím, přihlaste se.

B. Pavlík: tak pardon, anonym se příliš rozepsal

Nejhorší výchozí pozici má momentálně rakovnická Olympie, po okrese jdou zvěsti, že se chce zachránit zuby – nehty. A hle, delegace rozhodčích jakoby opět mluvila za vše ! A tak jen pro zajímavost – během prvních 6 jarních duelů se na jejich utkáních v 5 případech opět podílela dvojice sudích A.Sýkora a M.Titlbach, z toho 4x jako hlavní ! A aby toho nebylo dost, tak důležitý duel 20. kola mezi Sýkořicí a Olympií bude řídit opět Sýkora ! Jaká to náhoda ! A na závěr jen dodávám, duel mezi Branovem a Pavlíkovem, jenž mužstvo od Berounky v podzimní části dokázal porazit, bude řídit – hádejte kdo – sudí Titlbach !

Asi to chtělo na OFS opravdu změnu………

Středa, 05 Květen 2010

B. Pavlík: hele, co jsem četl

 

Finiš ve fotbalové II. třídě !

Už je to tady ! Nemusíte být ani bůhví jakým znalcem poměrů v naší okresní kopané, abyste si po přečtení delegace rozhodčích na 20. kolo II. třídy udělali jasno ! Jen mě zaráží, že to nehýbe s těmi pány, kteří se před valnou hromadou bili v prsa a obvolávali kdejaký klub s ujištěním, že teď už to na okrese „pošlape“! Zajímá vůbec tyto „vyvolené“ úroveň okresního fotbalu ? Nebo jen tiše přihlížejí „soudcovským machinacím“ a dělají jakoby nic ?

Sedm kol před koncem soutěžního ročníku ještě není o postupu do krajské I.B třídy, ale ani o sestupu do III. okresní třídy definitivně rozhodnuto. Objevují se však už první prognózy, jak který zápas dopředu dopadne ! Zatímco si osobně myslím, že vzhledem ke kvalitě a ambicím branovského klubu je o postupujícím rozhodnuto, rušno začíná být především na konci tabulky ! Zlaté to časy pro naše okresní rozhodčí !

Jak již bylo uvedeno, o ambicích a kvalitě branovského mužstva netřeba polemizovat, pro zajímavost ale uvádím statistiku delegace rozhodčích, kteří během podzimu rozhodovali jejich utkání. Je až neuvěřitelné, že se ze 13 podzimních utkání Branova na jejich rozhodování podíleli v 11 (!) případech pouze tři rozhodčí – A.Sýkora, M.Titlbach a Z.Polívka, přitom hned 9x jako hlavní ! Co na to OFS v Rakovníku ?

Přesuňme se ale nyní do suterénu okresní tabulky a do současných jarních kol ! Pomineme - li rezervu

Nového Strašení, která má své dny v okresním přeboru asi už sečtené, o další sestupové (či sestupová) místa se s největší pravděpodobností podělí mužstva Olympie, Olešné, Sýkořice, Roztok a možná i Kolešovic. Nejhorší výchozí pozici má momen

Středa, 05 Květen 2010

Mára Pavlík: Podpis

Zdravím, aniž bych chtěl polemizovat s obsahem Vašeho příspěvku, rád bych Vás upozornil na jedno pravidlo, které jsme nedávno zavedli - anonymní příspěvky budou mazány. Pokud do dnešních 20.00 nedoplníte jméno a přijmení, bude Váš příspěvek zlikvidován. (Porsím o pravé jméno!) Byla by to myslím škoda, protože z mého pohledu se jedná o neurážlivý názor,který může rozproudit zajímavou diskusi. Děkuji Vám za pochopení

Středa, 05 Květen 2010

admin: Chyba

Díky, byl to trošku opruz ale nakonec jsem dohledal. Při zadávaní výsledku jsem se překliknul a v jednom kole hrála 2xKroučová na úkor Pustovět. Snad je teď ok.

Sobota, 01 Květen 2010

Mara Pavlik: Pravda

Host ma pravdu, Karle. Mrkni na to. Nechapu, proc maji Pustovety v odehranych zapasech 17 a Kroucová 19. Vetsina tymu pak 18. Jinak diky za upozorneni

Středa, 28 Duben 2010

Mára Pavlík: Tipovačka - Parada!

Karle, ta tipovačka je vynikající. Je jen škoda, že jsem takhle nízko! :-D Kluci z Kolešovic, to jste nemohli vyhrat! :-D

Neděle, 25 Duben 2010

Dupy ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ): Pro Máru

Pátek, 23 Duben 2010

Mara Pavlík: to: Zbynek

Ja blbnul uz ve 14 letech. Ve veku to neni. Nekdy se halt clovek neudrzi. To chce klid! Smile

Úterý, 20 Duben 2010

josef17: PivoTip

Zdar Máro,supervýsledek  PivoTipu.Stavím se pro ty dva sudy Plzně /do každý ruky jeden/ na Den osvobození při šlágru s Pavlíkovem.

Já věděl,že ten puštěnej přátelák v zimě na umělce nebude zadarmoLaughing

Úterý, 20 Duben 2010

admin ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ): Re:Reakce

Přikláním se k Markovi pokud se nudíš práci pro tebe najdem. Na druhou stranu nevím zda čtenářům tolik vadí zda jsou tam výsledky o něco později a důvod v přechodu na "pásovou ocel" se mi nezdá jako odůvodněný (pokud dobře koukám tak tam nemají výsledky a tabulku vůbec, resp nedoplněnou) ....tím nechci znehodnocovat práci redaktorů Olešné protože vím co to obnáší, ale naznačit ti že rejpeš na neopodstatněných základech.Smile

Pátek, 16 Duben 2010

Mára Pavlík: Práce

Ja makam jak mourovatej, ty bejku jeden. Cool Ale napadlo mě, jestli bys ty vysledky nedoplňoval. Koukam, že se nudíš a vymejšlím akorat kravoviny.

Pátek, 16 Duben 2010

Dupy ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ): Re:Reakce

Do práce musíš možná Ty, nicméně Marek je učitel, to znamená že nic nedělá, takže by ty výsledky mohl včas doplňovat on. Je to sice maličkost, ale ty se nasčítají a než se rozkoukáte, přejdou registrovaní čtenáři Vašeho webu třeba na stránky Pásové Oceli Olešná.

Pátek, 16 Duben 2010

admin ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ): Re:Reakce

Sorry za pozdní odpověď, ale je to opravdu jen otázka času. Problém to není, ale čas to zabere. Dopnění se dělá jen jednou, které se pak promítne jak do tabulek tak do tipovačky. Nevím jakou máš představu, kolik času provoz tohoto webu stojí (hlavně Marka), ale když se pak vše sečte tak je co celkem dost. Původně jsem chtěl zadávat kompletní info o všech klubech (statistiky apod, ale ve 2 se to opravdu nedá). Takže statistiky se snažíme evidovat jen u Branova (u všech zapasů tedy evidujem rozhodčí, počet diváku, u Branova pak střelce, sestavy, karty, čisté konta). Takže ještě jendou sorry, že jsme měli zpoždění budem se snažit, ale myslím že se nám pokaždé nepodaří mít například hned v pondělí veškeré výsledky, musíme taky do práceCool

Čtvrtek, 15 Duben 2010

Dupy ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ): Reakce

Proč mi nikdo nikdy neodpovídá??! Místo toho to vždycky opravíte a já pak vypadám jako pitomec. To samý se stalo s tou pravopisnou chybou, na níž jsem zde upozorňoval!

Čtvrtek, 15 Duben 2010

Dupy ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ): Tipovačka

Jak je možné, že ještě není aktualizována Tipovačka? Je takový problém doplnit zbývající výsledky? Jak si to vůbec představujete?

Úterý, 13 Duben 2010

admin ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ): Tipovačka

Cena nebude virtuální, ještě opravdu nevím co vymyslet aby to bylo univerzální pro každého. Na druhou stranu na toto opravdu sponzora nemáme a platim ze svého takže třeba s autem nepočítejCool(nebo můžeš přispět). Chci jen udělat ještě zajímavější tyto stránky a jak už bylo řečeno děláme vše ve volném čase a zadarmo. Takže cena má být jen jako "lehka motivace". Tímto chci ještě jednou poděkovat Márovi, který má na stránkách hlavní podíl.

Co se týká češtiny nejsem v ní přeborník, ale  jelikož je to tip od tipování myslím, že je správně.

Jak funguje žolík jsem doplnil do popisu -V každém kole tipovačky můžete použít jednoho žolíka, který vám zdvojnásobí získané body z daného zápasu.Pozor žolík lze vkládat pouze na začátku kola, pokud bude již odehraný nějaký ze zápasu kola nelze již vkládat žolíka k ostatním zápasům.

 

Čtvrtek, 01 Duben 2010

Mára Pavlík: Cena

Cena za BohemiaKvíz není virtuální, nýbrž skutečná, ty Gebauere. :-) Mel jsem ji s sebou pri nekolika zápasech Branova. A já se ptám - kdes tehdá byl? Co se týká žolíků, tak nemohu sloužit. Tipovačku spravuje administrator. Myslím ale, že ti rád odpoví.

PS: V sobotu hrejeme doma s FK Hředle. Přijeď si pro to.

Středa, 31 Březen 2010

Dupy ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ): Tipovačka

Když vyhraju cenu v Tipovačce, bude stejně virtuální jako cena za BohemiaKvíz? A oprav si tam Podrobnosti o hodnocení typů, ty tipe. A jak funguje žolík, prozradíš nám to? Mám 3 na kolo nebo celkově?

Středa, 31 Březen 2010

Mára Pavlík: Diskuzní příspěvky

Poslední dva příspěvky byly vymazány Počínaje březnem tak dopadne každý anonymní text Předpokládám,že jsme slušní lidé, a proto se za svou identitu nemusíme stydět .Děkuji za pochopení

Sobota, 06 Březen 2010

Host ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ): Marek Pavlík

Dobry dotaz! Děkuji. I se sponzory se dohromady vybralo 25000kč. Je to dostatečná suma na nákup cedule. Rozhodně bude na viditelném místě. A kdo se ptá?

Středa, 03 Březen 2010

 

Počet zobrazených « ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Banner

PřihlášeníPartneři


Založeno na Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, m6.net reviews. Valid XHTML and CSS. přístup správce